Aplikacja goodsleeper

Czas płynie, a my nieustannie działamy, aby rozwijać i doskonalić nasze usługi. Przez ostatni rok intensywnie pracowaliśmy nad nową wersją naszej aplikacji do terapii bezsenności.

Zebraliśmy opinie naszych dotychczasowych Użytkowników, zaprosiliśmy do współpracy specjalistów od rozwiązań cyfrowych i tak powstał goodsleeper.

Co w nim znajdziecie?
🌙 6-tygodniowy program podstawowy odtwarzający cyfrowo sesje CBT-I, która przypominamy jest główną metodą leczenia bezsenności. Sesje zostały rozbudowane. Są prezentowane w zupełnie nowej, przejrzystej formie, z podziałem na sekcje, bardziej interaktywne, z większą ilością informacji zwrotnych i podpowiedzi co zmienić, żeby spać lepiej.
🌙 Kartę Terapii. Jest to zupełnie nowe rozwiązanie w aplikacji. Na podstawie twoich odpowiedzi podczas kolejnych sesji, w Karcie gromadzone są informacje na temat twoich problemów ze snem. W ten sposób powstaje twoja Mapa Bezsenności, która pozwala zobaczyć czynniki odpowiedzialne za twoją bezsenność, na którymi będziesz pracować oraz te czynniki, które już działają korzystnie na twój sen.
🌙 Nowe Narzędzia. Oprócz nowego Dziennika Snu, Dziennika Myśli, Relaksacji, Raportów Snu, znajdziesz też inne narzędzia, z których możesz korzystać na co dzień: Plan Dnia z rozpiską jakie działania wykonać danego dnia, a także Fiszki, które pozwalają utrwalać wiedzę zdobytą na sesjach.
🌙 Rozbudowaną Biblioteczkę. Oprócz aktualnych artykułów na temat snu i terapii bezsenności, które przygotowują nasi eksperci, znajdziesz też tam skrót najważniejszych treści z poszczególnych sesji. Pozwoli ci to w łatwy sposób wracać do kluczowych informacji i umiejętności zdobytych podczas pracy z aplikacją.
🌙 Ulepszone notyfikacje. Pomagają one lepiej nawigować cię po aplikacji. Przypominać na jakim etapie pracy jesteś, jakie zadania przed tobą, a także co nowego znajdziesz w aplikacji i jak napełnia się twoja Karta Terapii.
🌙 Program zapobiegania nawrotom. Po zakończeniu programu podstawowego, nadal możesz korzystać z narzędzi w aplikacji, prowadzić dziennik snu i co tydzień mierzyć swoje postępy. Podpowiemy ci wtedy, co należy utrzymać w twoich nawykach związanych ze snem, a co warto zmienić. Jest to świetny sposób na utrzymanie progresu wypracowanego podczas sesji, skutecznego reagowania w przypadku gorszej nocy, co chroni przed nawrotami bezsenności.

Nowością jest też to, że aplikacja jest w całości mobilna. Możesz pobrać ją na telefon ze sklepów Google Play lub App Store.

Na koniec, chcemy pochwalić się, że w październiku rozpoczęliśmy współpracę z portalem Medonet. Wspólnie stworzyliśmy sekcję artykułów o śnie, którą będziemy systematycznie rozbudowywać.

Mamy nadzieję, że w ten sposób dotrzemy do większej ilości osób z bezsennością i dostarczymy im rzetelnej wiedzy na temat możliwości radzenia z tym zaburzeniem snu.

Masz problemy z bezsennością?
Skorzystaj z naszej aplikacji do terapii bezsenności
Rozpocznij terapię
Dowiedz się więcej o bezsenności